Reklamy produktowe w Google Ads

Najlepsze reklamy w Google dla sklepów internetowych

Masz sklep internetowy i zastanawiasz się jak przyciągnąć do niego klientów? Proponujemy Ci reklamy produktowe w Google. Wyświetlaj swoje produkty bezpośrednio w wyszukiwarce i przyciągaj tylko zainteresowanych kupujących.

Reklamy produktowe (PLA) w Google Ads

Jako Partner Google specjalizujący się w prowadzeniu reklam produktowych, możemy zaoferować stworzenie i nadzór nad kampaniami promującymi produkty z Twojego sklepu internetowego.

Jeśli posiadasz sklep internetowy PrestaShop to mamy odpowiednie narzędzia, które umożliwią eksport całej oferty do Google i prezentowanie jej potencjalnie zainteresowanym klientom.

Jeśli Twój sklep bazuje na innej platformie to też możemy pomóc, skontaktuj się z nami a ustalimy szczegóły Twojej nowej kampanii promującej sklep internetowy.

Jakie są koszty prowadzenia kampanii?

Koszt uruchomienia kampanii to 497 zł netto, to jest koszt jednorazowy i obejmuje przygotowania całej kampanii reklamowej, ustawienia konta Google i wszystkich potrzebnych usług (jak np. statystyki, centrum sprzedawcy itp.). Do tego należy doliczyć koszt modułu, który będzie wysyłał ofertę do Google, jeśli masz sklep od nas to taki moduł jest w cenie. Jeśli posiadasz sklep na platformie Prestashop, to koszt modułu wyniesie 140 zł netto jednorazowo, w innym wypadku skontaktuj się z nami, a przygotujemy wycenę.

Dodatkowo koszty dzielą się na koszty kampanii (kliknięć) oraz koszt obsługi.

Koszty kampanii ustalasz samodzielnie, jednak polecamy żeby to było min 1000 zł miesięcznie, przynajmniej na początek. Fakturę otrzymasz bezpośrednio od Google Irlandia, więc należy mieć zgłoszony numer VAT EU (jeśli jesteś płatnikiem VAT).

Koszty obsługi możemy zaproponować w dwóch wariantach, albo % od budżetu, albo % od wygenerowanej sprzedaży, wszystko jest do ustalenia indywidualnie.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Podane informacje stanowią jedynie zaproszenie do składania ofert i zawarcia umowy określone w art. 71 Kodeksu cywilnego.