Odbiór w punkcie dla PrestaShop

Moduł umożliwia dodanie opcji "Odbiór w sklepie", dzięki czemu klineci zamiast kuriera moga wybrać adres sklepu w którym odbiorą zamówienie.

Możesz dostosować sposób wyświetlania punktów odbioru:

  • Lista
  • Mapa – Open Street Map (bez tokenów) lub MapBox (wymagany token dostępu)
  • Lista rozwijana
  • lista rozwijana + mapa

Punkty odbioru są wyświetlane tuż pod przewoźnikiem w koszyku (wiele innych modułów wyświetla lokalizacje odbioru na dole listy przewoźników).

Lokalizacje do wyboru są oparte na adresach sklepów wprowadzonych w PrestaShop w preferencjach kontaktowych.

Wybrana lokalizacja jest wyświetlana w sekcji Wysyłka w widoku zamówienia w panelu sklepu.

Moduł posiada również unikalną możliwość zamiany adresu dostawy zamówienia na adres miejsca odbioru. W ten sposób Twoi klienci nie będą zdezorientowani wybraną metodą dostawy (należy pamiętać, że lokalizacja jest zmieniana po złożeniu zamówienia, więc nie ma to wpływu na obliczenia podatkowe)

Masz również możliwość bezpośredniego powiadomienia wybranego sklepu o nowym zamówieniu.

Masz również dodatkową zmienną, którą możesz wykorzystać w szablonach e-maili "potwierdzenie zamówienia" i "nowe zamówienie", która pozwala wyświetlić wybrane miejsce odbioru w dowolnym miejscu szablonu.

Sprawdź jak działa moduł: [kliknij tutaj, aby zobaczyć demo na żywo].

Uwaga: moduł jest kompatybilny ze standardowym procesem zamówienia w PrestaShop 1.7, jeśli masz jakikolwiek moduł OPC, najpierw skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje o kompatybilności.

Kliknij tutaj, aby zakupić moduł Pick Up

Integracja hurtowni z PrestaShop

Bezpośrednia integracja sklepu PrestaShop z hurtownią najczęściej odbywa się za pomocą pliku xml udostępnionego przez hurtownię. Możemy też wykorzystać API, jeśli hurtownia udostępnia taką możliwość. Uzupełnienie sklepu tysiącami produktów w kilka chwil potrafi zaoszczędzić masę czasu dlatego jest dość często zlecana nam przez klientów.

Integracje wykonujemy indywidualnie, to znaczy, że możemy ustalić niemal każdy warunek jak np. naliczanie dodatkowej marży, wrzucanie produktów do konkretnych kategorii, zmiana tłumaczeń, podmiana niektórych słów w opisach i nazwach itp itd. To Ty decydujesz jak mamy zaimportować produkty.

Dodatkowo dbamy o aktualizację, cena lub ilość w hurtowni się zmieniła? Nie martw się nasz skrypt ma to opanowane. Cena za integrację zaczyna się od 1400 zł netto i zależy od warunków jakie mamy zaimplementować. Jeśli chcesz poznać konkretną cenę, to skontaktuj się z nami.

 

Optymalizacja sklepów PrestaShop

Notujesz powolne działanie sklepu PrestaShop? A może chcesz zoptymalizować PageSpeed dla PrestaShop? Być może trzeba wykonać aktualizację, sprawdzić serwer lub zoptymalizować procesy w sklepie, a może moduły wymagają aktualizacji lub nawet zmiany? Tym wszystkim możemy się zająć.

Sklepami opartymi na PrestaShop zajmujemy się już od 15 lat, wiec mamy opanowane większość ich zalet, ale też wiemy gdzie są ukryte wady. Jesteśmy w stanie przyspieszyć działanie sklepu PrestaShop.

 

Gotowe moduły i usługi dla PrestaShop

Nasze gotowe moduły udostępniamy przez Envato Market, możesz zobaczyć ich pełną listę, a także kupić je bezpośrednio z tego marketu: kliknij tutaj.

Lista gotowych modułów i usług dla PrestaShop:

 

Moduły na zamówienie do sklepów PrestaShop

Piszemy również moduły na zamówienie, przykładowe opracowane przez nas moduły to między innymi:

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Podane informacje stanowią jedynie zaproszenie do składania ofert i zawarcia umowy określone w art. 71 Kodeksu cywilnego.