Zaawansowane wyświetlanie bestsellerów w PrestaShop

Ten moduł znacznie poprawia sposób, w jaki Prestashop wyświetla najlepiej sprzedające się produkty.

Domyślnie bestsellery w Prestashop są wyświetlane globalnie (łącznie dla wszystkich kategorii) i nie są ograniczone w czasie, czyli wyświetla bestsellery od początku istnienia sklepu.

Ten moduł umożliwia zmianę tej funkcjonalności:

  • możliwość wybrania produktów tylko z określonego czasu (ilość dni wstecz od aktualnego momentu)
  • możliwość wybrania produktów z określonych kategorii, pokazuje bestsellery dla aktualnie oglądanej kategorii
  • możliwość wybrania produktów z określoną ceną minimalną, nie pokazuj tanich produktów

 

Przede wszystkim ten moduł pozwala włączyć bestsellery oparte na kontekście:

  • wyświetlaj bestsellery z aktualnej kategorii na stronach kategorii [przykład]
  • wyświetlaj bestsellery z domyślnej kategorii aktualnego produktu na stronie produktu
  • wyświetl bestsellery aktualnego producenta na stronie producenta [przykład]

Dla prestashop 1.6

Moduł działa na warstwie danych, więc powinien być kompatybilny z dowolnym motywem. Ten moduł zastępuje produkty wyświetlane jako bestsellery, więc jeśli używasz domyślnego modułu Prestashop Block Bestsellers, będzie on nadal działał, wyświetlając tylko różne produkty. Możesz także dodać karuzelę bestsellerów na stronie kategorii lub producenta.

 

Dla prestashop 1,7

Moduł wykorzystuje nową funkcjonalność widgetu, dzięki czemu możesz dołączyć go do dowolnego zaczepu lub wstawić do strony kategorii, moduł wyświetli bestsellery w taki sposób, jak Twój szablon wyświetlał siatkę produktów [przykład]

 

Przejdź na stronę modułu

Integracja hurtowni z PrestaShop

Bezpośrednia integracja sklepu PrestaShop z hurtownią najczęściej odbywa się za pomocą pliku xml udostępnionego przez hurtownię. Możemy też wykorzystać API, jeśli hurtownia udostępnia taką możliwość. Uzupełnienie sklepu tysiącami produktów w kilka chwil potrafi zaoszczędzić masę czasu dlatego jest dość często zlecana nam przez klientów.

Integracje wykonujemy indywidualnie, to znaczy, że możemy ustalić niemal każdy warunek jak np. naliczanie dodatkowej marży, wrzucanie produktów do konkretnych kategorii, zmiana tłumaczeń, podmiana niektórych słów w opisach i nazwach itp itd. To Ty decydujesz jak mamy zaimportować produkty.

Dodatkowo dbamy o aktualizację, cena lub ilość w hurtowni się zmieniła? Nie martw się nasz skrypt ma to opanowane. Cena za integrację zaczyna się od 1400 zł netto i zależy od warunków jakie mamy zaimplementować. Jeśli chcesz poznać konkretną cenę, to skontaktuj się z nami.

 

Optymalizacja sklepów PrestaShop

Notujesz powolne działanie sklepu PrestaShop? A może chcesz zoptymalizować PageSpeed dla PrestaShop? Być może trzeba wykonać aktualizację, sprawdzić serwer lub zoptymalizować procesy w sklepie, a może moduły wymagają aktualizacji lub nawet zmiany? Tym wszystkim możemy się zająć.

Sklepami opartymi na PrestaShop zajmujemy się już od 15 lat, wiec mamy opanowane większość ich zalet, ale też wiemy gdzie są ukryte wady. Jesteśmy w stanie przyspieszyć działanie sklepu PrestaShop.

 

Gotowe moduły i usługi dla PrestaShop

Nasze gotowe moduły udostępniamy przez Envato Market, możesz zobaczyć ich pełną listę, a także kupić je bezpośrednio z tego marketu: kliknij tutaj.

Lista gotowych modułów i usług dla PrestaShop:

 

Moduły na zamówienie do sklepów PrestaShop

Piszemy również moduły na zamówienie, przykładowe opracowane przez nas moduły to między innymi:

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Podane informacje stanowią jedynie zaproszenie do składania ofert i zawarcia umowy określone w art. 71 Kodeksu cywilnego.