Moduł weryfikacji pobrań dla Prestashop

Moduł ma za zadanie sprawdzenia czy wszystkie pobrania zostały przekazane przez kuriera.

Specyfikacja modułu

 1. Moduł zgodny z oprogramowanie prestashop w wersji 1.6 oraz 1.7
 2. Panel administracyjny modułu zawiera kontrolkę umożliwającą wczytanie pliku CSV lub XLS oraz przycisk uruchamiający procedurę weryfikacji pobrań
 3. Procedura weryfikacji pobrań odbywa się w następujący sposób:
  1. Odczytanie numerów nadania paczki oraz kwot pobrania z plików wgranych w module
  2. Odczytanie zamówień pobraniowych ze sklepu wraz z przypisanymi do nich numerami śledzenia paczki oraz całkowitymi kwotami zamówienia do opłacenia
  3. Przyporządkowanie zamówienia odczytanego z plików do zamówienia odczytanego ze sklepu na podstawie wprowadzonego numeru nadania przesyłki
  4. Porównanie kwot i ustalenie rezultatu weryfikacji:
   1. NIE – zamówienie nie zostało znalezione w plikach wgranych w module
   2. TAK – zamówienie zostało znalezione w plikach wgranych w module i jego kwota zgadza się z kwotą pobrania
   3. ROZBIEŻNOŚĆ – zamówienie zostało znalezione w plikach wgranych w module, ale jego kwota nie zgadza się z kwotą pobrania
 4. Moduł dodaje na liście zamówień dodatkową kolumnę "Weryfikacja" z rezultatem weryfikacji, zamówienia poprawnie zweryfikowane oznaczone są kolerem zielonym, niepoprawnie czerwonym
 5. Moduł dodaje na karcie zamówienia dodatkowy panel umożliwiający ręczne oznaczenie zamówienia jako zweryfikowane

Integracja hurtowni z PrestaShop

Bezpośrednia integracja sklepu PrestaShop z hurtownią najczęściej odbywa się za pomocą pliku xml udostępnionego przez hurtownię. Możemy też wykorzystać API, jeśli hurtownia udostępnia taką możliwość. Uzupełnienie sklepu tysiącami produktów w kilka chwil potrafi zaoszczędzić masę czasu dlatego jest dość często zlecana nam przez klientów.

Integracje wykonujemy indywidualnie, to znaczy, że możemy ustalić niemal każdy warunek jak np. naliczanie dodatkowej marży, wrzucanie produktów do konkretnych kategorii, zmiana tłumaczeń, podmiana niektórych słów w opisach i nazwach itp itd. To Ty decydujesz jak mamy zaimportować produkty.

Dodatkowo dbamy o aktualizację, cena lub ilość w hurtowni się zmieniła? Nie martw się nasz skrypt ma to opanowane. Cena za integrację zaczyna się od 1400 zł netto i zależy od warunków jakie mamy zaimplementować. Jeśli chcesz poznać konkretną cenę, to skontaktuj się z nami.

 

Optymalizacja sklepów PrestaShop

Notujesz powolne działanie sklepu PrestaShop? A może chcesz zoptymalizować PageSpeed dla PrestaShop? Być może trzeba wykonać aktualizację, sprawdzić serwer lub zoptymalizować procesy w sklepie, a może moduły wymagają aktualizacji lub nawet zmiany? Tym wszystkim możemy się zająć.

Sklepami opartymi na PrestaShop zajmujemy się już od 15 lat, wiec mamy opanowane większość ich zalet, ale też wiemy gdzie są ukryte wady. Jesteśmy w stanie przyspieszyć działanie sklepu PrestaShop.

 

Gotowe moduły i usługi dla PrestaShop

Nasze gotowe moduły udostępniamy przez Envato Market, możesz zobaczyć ich pełną listę, a także kupić je bezpośrednio z tego marketu: kliknij tutaj.

Lista gotowych modułów i usług dla PrestaShop:

 

Moduły na zamówienie do sklepów PrestaShop

Piszemy również moduły na zamówienie, przykładowe opracowane przez nas moduły to między innymi:

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Podane informacje stanowią jedynie zaproszenie do składania ofert i zawarcia umowy określone w art. 71 Kodeksu cywilnego.