Gridder - dodawaj i usuwaj kolumny w panelu PrestaShop

Ten moduł pozwala dodawać i usuwać kolumny z różnych paneli w zapleczu Prestashop.

Możesz kontrolować, które kolumny chcesz ukryć, a także dodać dodatkowe kolumny.

Aktualna wersja tego modułu posiada następujące funkcje:

Panel klientów

Możesz ukryć każdą kolumnę, a także dodać:

  • nazwę domyślnej grupy klientów
  • nazwę firmy
  • numer NIP
  • liczba złożonych zamówień

Panel zamówień

Możesz ukryć każdą kolumnę, a także dodać:

  • nazwę domyślnej grupy klientów
  • miasto dostawy
  • nazwę firmy
  • numer NIP
  • nazwę przewoźnika

Panel kategorii

Możesz ukryć każdą kolumnę.

Za mało funkcji? Daj nam znać kontaktując się z nami, z przyjemnością dodamy więcej kolumn w następnej aktualizacji modułu.

Demo: [Kliknij tutaj]

Zbudowany z myślą o szybkości

Ten moduł nie używa nadpisań i nie dodaje żadnych dodatkowych zapytań do bazy danych, więc nie powinien mieć wpływu na wydajność Twojego sklepu.

Moduł nowej generacji

Moduł ten wykorzystuje nowe hooki Prestashop 1.7, dlatego zalecana jest wersja 1.7.7, a 1.7.6 to minimum.

Ponadto, dzięki nowemu systemowi tłumaczeń, moduł ten powinien automatycznie dostosowywać się do nazw pól, dzięki czemu nie będziesz musiał ręcznie tłumaczyć rzeczy, które zostały już przetłumaczone na Twoim zapleczu.

Będziemy kontynuować pracę nad tym modułem, więc możesz go teraz bezpiecznie kupić i korzystać z jego nowych funkcji w przyszłości.

Kliknij tutaj, aby zakupić moduł

Integracja hurtowni z PrestaShop

Bezpośrednia integracja sklepu PrestaShop z hurtownią najczęściej odbywa się za pomocą pliku xml udostępnionego przez hurtownię. Możemy też wykorzystać API, jeśli hurtownia udostępnia taką możliwość. Uzupełnienie sklepu tysiącami produktów w kilka chwil potrafi zaoszczędzić masę czasu dlatego jest dość często zlecana nam przez klientów.

Integracje wykonujemy indywidualnie, to znaczy, że możemy ustalić niemal każdy warunek jak np. naliczanie dodatkowej marży, wrzucanie produktów do konkretnych kategorii, zmiana tłumaczeń, podmiana niektórych słów w opisach i nazwach itp itd. To Ty decydujesz jak mamy zaimportować produkty.

Dodatkowo dbamy o aktualizację, cena lub ilość w hurtowni się zmieniła? Nie martw się nasz skrypt ma to opanowane. Cena za integrację zaczyna się od 1400 zł netto i zależy od warunków jakie mamy zaimplementować. Jeśli chcesz poznać konkretną cenę, to skontaktuj się z nami.

 

Optymalizacja sklepów PrestaShop

Notujesz powolne działanie sklepu PrestaShop? A może chcesz zoptymalizować PageSpeed dla PrestaShop? Być może trzeba wykonać aktualizację, sprawdzić serwer lub zoptymalizować procesy w sklepie, a może moduły wymagają aktualizacji lub nawet zmiany? Tym wszystkim możemy się zająć.

Sklepami opartymi na PrestaShop zajmujemy się już od 15 lat, wiec mamy opanowane większość ich zalet, ale też wiemy gdzie są ukryte wady. Jesteśmy w stanie przyspieszyć działanie sklepu PrestaShop.

 

Gotowe moduły i usługi dla PrestaShop

Nasze gotowe moduły udostępniamy przez Envato Market, możesz zobaczyć ich pełną listę, a także kupić je bezpośrednio z tego marketu: kliknij tutaj.

Lista gotowych modułów i usług dla PrestaShop:

 

Moduły na zamówienie do sklepów PrestaShop

Piszemy również moduły na zamówienie, przykładowe opracowane przez nas moduły to między innymi:

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Podane informacje stanowią jedynie zaproszenie do składania ofert i zawarcia umowy określone w art. 71 Kodeksu cywilnego.